Forum Forum kolejowe Strona Główna Forum kolejowe
Forum dyskusyjne o tematyce kolejowej a także o symulatorach kolejowych autorstwa Tomasza "eu43" Zdebel.

PRACA: SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZYCH

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum kolejowe Strona Główna -> Inne
Autor Wiadomość
Globalforce1

Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 10:45, 14 Lip 2011    Temat postu: PRACA: SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZYCH

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży przewozów pasażerskich, szukamy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZYCH
(woj. kujawsko-pomorskie)

Zadania:
- Prace biurowe i administracyjne.
- Nawiązywanie współpracy z dostawcami usług.
- Sprawowanie nadzoru nad obiektami należącymi do firmy.
- Prowadzenie dokumentacji technicznej związanej z utrzymaniem bazy obiektów.

Wymagania
- Wykształcenie o profilu technicznym.
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży przewozowej.
- Zdolność do pracy w trudnych warunkach, pod presją czasu.
-Doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami.
- Prawo jazdy kategorii B.
- Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy
- Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym wysokość wynagrodzenia.
- Stałe godziny pracy.
- Możliwości rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres [link widoczny dla zalogowanych] lub o pozostawienie CV on-line na stronie
GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732).
Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum kolejowe Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)